رزومه شرکت دوربین مداربسته هوشمندافزار آسیا

مقدمه :

با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست عزیز؛ از اینکه شرکت هوشمند افزار آسیا را انتخاب کردید، سپاسگزاریم و خدارا شاکریم که توفیق خدمت حاصل شد. انتخاب هوشمندانه شما نشانه نیاز شما برای دریافت خدمات برتر است و این بار مسئولیت بر دوش شرکت هوشمند افزار آسیا با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت و بهره گیری از مهندسین و تکنسین های حرفه ای شرکت می باشد، که امیدواریم شایسته این اعتماد باشیم.

شرکت هوشمندافزار آسیا, با درک نیازهای مشتری همواره در تلاش برای ارائه خدمات برتر می باشد و در این راه مشتری مداری و رضایت را سرلوحه کار خود قرار میدهد و این اصلی است که از صمیم قلب به آن اعتقاد داریم.

پشتیبانی از محصولات و خدمات ارائه شده با بهره گیری از کادری مجرب و پاسخگو همواره سرلوحه کار ماست و بی هیچ کاستی و قصوری همواره در راستای این اصل تلاش خواهیم کرد.

همواره دست شما را به گرمی میفشاریم و آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

درباره شرکت هوشمندافزار آسیا :

شرکت مهندسی هوشمند افزار آسیا در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. موسسین شرکت دارای بیش از ۱۰ سال تجربه در تامین و تجهیز و راه اندازی سیستم های مدار بسته وتجهیزات امنیتی بوده، سابقه درخشانی در زمینه های مطالعات امکان سنجی، مهندسی پایه، مدیریت پروژه ها، شامل مهندسی خرید، نصب و اجرا، راه اندازی سیستم و مشاوره و مدیریت پروژه ها در حوزه های مزبور می باشند.

شرکت از بدو تاسیس باب جدیدی را در تامین تجهیزات حوزه امنیت باز نموده است و با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر خارجی در زمینه :

  • طراحی و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته hikvision , uniview
  • مراکز تلفن پر ظرفیت و کم ظرفیت با برند panasonic
  • سامانه های ضد سرقت اماکن با برند paradox و pyronix
  • سامانه های اعلام و اطفاء حریق tesla

محصولات این شرکت ها را که از نظر تولیدات دارای بالاترین رده های کیفیت جهانی هستند، با قیمتی کاملا رقابتی به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت هوشمند افزار آسیا همچنین مجموعه ای دانش محور ، متشکل از نیرو های متخصص و با سابقه در صنعت حفاظت و امنیت، الکترونیک و فناوری اطلاعات است. این شرکت با بهره گیری از مزیت ناشی از نیرو های با تجربه و پر انگیزه خود و دانش فنی درباره محصولات تامین کنندگان مختلف موفق شده است خود را به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های مختلف در زمینه امنیتی مطرح نماید.

 

دانلود رزومه کامل شرکت هوشمندافزار آسیا

Summary
Service Type
نصب دوربین مداربسته - نصب دزدگیر اماکن - سیستم های امنیتی و حفاظتی
Provider Name
شرکت هوشمندافزار آسیا, Telephone No.02634216002
Area
karaj-tehran-iran
Description
شرکت از بدو تاسیس باب جدیدی را در تامین تجهیزات حوزه امنیت باز نموده است و با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر خارجی در زمینه : طراحی و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته hikvision , uniview مراکز تلفن پر ظرفیت و کم ظرفیت با برند panasonic سامانه های ضد سرقت اماکن با برند paradox و pyronix سامانه های اعلام و اطفاء حریق tesla

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن و uniview در کرج و تهران

شرکت هوشمند افزار آسیا یکی از قدرتمند ترین شرکت های حوزه سیستم های امنیتی و نظارت تصویری و دوربین های مداربسته

کادر مجرب و متخصص, مشاوره و کارشناسی رایگان در اسرع وقت, رزومه ی فعال و باسابقه درخشان

تلفن تماس :

02634216001 – 02634216002